Piotr Borys – Poseł na Sejm RP
25 lat doświadczenia
w pracy dla Polek i Polaków
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Są tylko trudne do wykonania.


Polek i Polaków
na Dolnym Śląsku
Szanowni Państwo!
Jako Poseł na Sejm RP reprezentujący mieszkańców okręgu jeleniogórsko-legnickiego zapraszam na spotkania oraz rozmowy o przyszłości Polski.
PIOTR BORYS
_Twój POSEŁ_
Aktualności
#RobimyNieGadamy ... Zobacz więcejZobacz mniej

- Likes: 47
- Shares: 4
- Comments: 30
Ale jaja 😂ten głupek naprawdę wierzy w to co pisze 😂💪🇵🇱
No co wy słucham Tuska jest ok
J. angielskiego sie lepiej naucz POwski macherze.
Jak na 300mld deficytu (czyli wydanie wiecej niz sie posiada) i 200mld z kpo to baaardzo bardzo slabo
Piotr Borys weź się nie błaznij takimi głupimi komentarzami.
GÓWNO PRAWDA LEWACKIE BARACHŁO
Borys nie posraj sie tymi marzeniami 🤣🤣🤣🤣🤣
Jak się do PKB dolicza pożyczki z KPO i Safe to tak wygląda
i milion bezrobotnych, kolejne firmy zwalniaja. jest czym sie szczycic naprawde.
Dawno nie było takich debili.
Kretyn
Mozecie sobie pozwolic na taki wzrost bo pozyczacie miliard złotych każdego dnia. Gdyby nie było możliwości brania pozyczek, to wasz rząd juz dawno uciekłby do Izraela ską nie ma mozlowości deportacji przestepców.
Taa 2 bln długu publicznego a widząc wasz animusz za rok będzie 3,5 bln ... Geniusze Apokalipsy 💢
Sondaz na klodzku robiony przez pdfy obywatelskie !!!🖕🖕🖕
Piotr Borys Wiceminister Sportu I Turystyki Nieprawdę Kłamie.! 100% 🤫👎
co za debil lecz sie cwelu
I 1 000 000 000 długu dziennie. Pajace. Gloria in excelsis DEO!
Borys ty przyglupie wstydu sobie oszczędź i nie rób z siebie idioyy
Jebać rząd Tuska i jego mafię Lewactwo kłamać tylko potrafią niszczą Polskę
Nie masz pojęcia o gospodarce, nie masz pojęci o firmach w sektorze prywatnym- małych, średnich i dużych. Idziemy kuwa na dno. Jedyne co możesz powiedzieć na koniec to: jo żem ni wiedzioł.
Człowieku pochwal sie deficytem czyli pożyczka jak przez 3 lata będzie waszych rządów !! To nie jest wasza zsluga tylko przeciebiorcow !! I w kończy dac sie do rdobity!!
Ale boli te pisowskie gówna banda zlodzieji którzy założyli kraj na miliardy po za budrzetem a teraz jak jes lepiej i Polska wychodzi na prostą to skamlom pomioty
🇵🇱🇵🇱To faktycznie jest jak sen! Maja w Finale Rolanda Garrosa! Brawo Maju! 🎾
Ministerstwo Sportu i Turystyki
... Zobacz więcejZobacz mniej

Może dla Mai drzwi pociągu otworzyły się we właściwym miejscu i właściwym czasie.
„POLAND GARROS” 😉🎾🇵🇱😍
Brawo
👏🏻👏🏻👏🏻♥️🇵🇱🎾🍀
…🫣😳
…🤔
🗳 37 lat od częściowo wolnych wyborów do Sejmu oraz całkowicie wolnych do Senatu.
🇵🇱Od 4 czerwca 1989 roku Polska weszła na tory rozwoju i demokracji. Wielki sukces Polski dzięki pokoleniu Solidarności✌️
🇵🇱 4 czerwca został ustanowiony Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.
... Zobacz więcejZobacz mniej

A co lewackie q...two z KO ma wspólnego z Solidarnością ?
Układ z komuchami aby nic im się nie stało i tak u władzy do dziś zdrada jak ta następna 4.06.1992 nocna zmiana obalając rząd pana Olszewskiego
Borys nie siej ruskiej propagady oszolomie
Komuna powróciła za rządów Tuska I wstydem jest dla Polaków , że druga osoba w państwie demokratycznym jest czerwonym komuchem !!!😡
A co bydlaki typu tusk, Wałęsa, Pawlak i inni zrobili 4 czerwca 1992 ? ??? I teraz mamy bolszewicka koalicję 13.12.2023 najgorszy rząd w ponad 1000 letniej historii Polski, której patronem jest słynny generał który wprowadził stan wojenny przeciwko narodowi polskiemu 13.12.1981.
Tusk, od liberała do bolszewika, cel osiągnięty.
🤣😂
4 czerwca rocznica zdrady Tuska wobec rządu Olszewskiego😡😡😡😡
Platforma to zdrajcy Polski, którzy w haniebny sposób z obawy o ujawnienie nazwiska tajnych agentów Moskwy razem z komunistami i komunistycznym konfidentem Bolkiem zakończyli rządy pierwszego niekomunistycznego rządu premiera Olszewskiego.
#PolskaSAFE to najważniejszy cel🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Najważniejszy cel to emerytura stażowa zebysmy nie musieli dla was zapierdalac do śmierci
Ile kasy trafiło do poncyliusza i jego firmy zbrojeniowej mieszczącej się w piwnicy ?
Straszycie nas Rosja itd tu chwalicie się że jakieś 150 Borsuków choć Rosja produkuje 250 czołgów rocznie i tak waszym zdaniem dzięki wam safe itd Polska i Polacy są bezpieczni jprd
Do 2030 r to bandera zrobi porządek w naszym kraju,bez czołgów jak dalej będziemy im w d,,,,,,,,,,, włazić.
Przecież herr tussk mówił przed podpisaniem Safe,że Putin stoi u naszych granic😂😂😂😂to będzie tak stał aż do 2030 roku😂😂😂😂może wyborcy wasi kupią te bajki,bo oni wszystko kupią,ale gdzie tu sens,gdzie logika
Będziecie siedzieć za ten bezprawny safe
Tusk na pasku jak marionetka youtu.be/unjvIMU62gQ?is=NDdSmqepRDGcKDPm
Ja ja fyrdojczland
Jedno z najbardziej poruszających przemówień. Polsko wstań z kolan! www.youtube.com/watch?v=q_qSp7Nwr7Y
Brawo. Polska rośnie w siłę, czujemy się bezpieczniej
Po co nam tyle archaicznego sprzętu w nowoczesnych działaniach????
Kto się przestraszy takiego borsuka
Brawo,
Brawo to jest Polska
Maja w PÓŁFINALE❤️🇵🇱🎾 ... Zobacz więcejZobacz mniej
Brwo Maii nie daj żeby zmieniał twoja grę nie psycholodzy wyuczeni z książek trenerzy tylko taka jak jesteś i tą grę ktore czujesz.Pasja sama prowadzi chce się to oglądać.
Ależ " mądry" tenis - to jest To. Można jak widać wybić z głowy tylko nawalankę. Jeszcze raz brawo. Asortyment zagrań -to całe spektrum tenisa!!!
Ludzie co was obchodza jej zarobki to jej praca a holerny podwojny podatek to zabo
Maja jesteś Wielka !!!
NASZA MAJA ❤️❤️🇵🇱🇵🇱
Najlepiej patrzę do swojego portfela ona NATO ciężko zapracowała godziny treningu i wyrzeczeń brawo laska aby tak dalej nigdy się nipoddawaj
Maja teraz final, trzymamy kcuki za slazaczke.
SUKCESÓW PANI MAJU JESTESMY DUMNI MY POLACY
Brawo maja
Majeczko ,gwiazdeczko, świeć nam wysoko. 🏜️🍀🌟🌟🌟🌟🌟
I znów fantastyczny mecz! Brawo Maja! 🙂👏 No to dalej do boju! 🙂💪🍀
Ma patent na Rosjanki Sabalenka odpadła
Super!!! ruska do domu!!!
Już dostajecie orgazmu. Jest w formie i fajnie. A o Idzie ani słowa. Jesteście żałośni. Podobnie traktowaliście Justynę Kowalczyk. Jak zwyciężała to pod niebiosa wynoszona .Jak przegrała- cisza albo opluwanie.
Barawo Mają ❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏
Brawo👏👏👏 Majka
Maja hi, Maja Ha ,Maja hi, Maja hehe😂😂😂😍😍😍❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀 Brawo Maja
Brawo Gratki Maja
Maja jesteś wielka tak trzymać. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy finał ❤️🌹
Dziewczyno, jesteś Wielka
Gratulacje maju i do przodu, trzymamy kciuki
Gratulacje. Zycze wygrania finału. ...
Brawoooo 👍🤩👍👍🥳🥳🥳❤️❤️❤️❤️
🏆🥇🔥💗 Super dziewczyna! Gra świetny, mądry tenis! Powodzenia Maja w następnych meczach 🍀
😁😁😁💐💐 Toruń 👍👍
#PolskaSAFE to najważniejszy cel🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

OdPOwie za te brednie
Tylko baran uważa że kredyt na 6 procent jest tańszy od tego na 3 procent..
Sie zobaczy. Jak was znam, to nawet skarpetek z tego nie będzie
Nie da się spokojnie czytać tych wypocin tworzonych przez tych albo płatnych albo darmowych oglupionych kretynów.
Wam nieudacznicy nawet zlotuwki nie wolno dać bedzie jak z KPO
Adam Jachimczyk. W większości to są aneksy do umów już podpisanych wcześniej i na gorszych warunkach. Tak że słuchajcie jak będą padać zakłady zbrojeniowe.
Jak wam nie wstyd kłamcy i oszuści hipokryci noszacy jak Tusk serduszka miłości w klapach??????? Kurdej Szatan o polskich żołnierzach cytat Kurwa Kurwa Kurwa mordercy. W Frasyniuk PO cytat o polskich żołnierzach na granicy cytat TO SA ŚMIECIE.
Co za brednie !! Chłopie Wy macie tak bezczelną propagade ze tego nie da się opisać !! Nic nie wyprodukowane !! Kasa nie wiadomo gdzie pójdzie ile jej pójdzie !! Na tą chwilę to w histori Polski takiego niekorzystnego kredytu żaden rząd w taki sposób nie zaakceptował ! Największy wstyd !!
A co będzie z SAFE po przyszłorocznej zmianie władzy ?. Znów zostanie "zamrożone" tak jak niegdyś KPO ?.
SAFE 👇👇👇
🔜 PÓŁFINAŁ MAI❤️🇵🇱
Maja Chwalińska pokonała Annę Kalinską 7:6 (3), 6:3 i jutro zagra o finał Roland Garros! 🎾🇵🇱
Wielkie gratulacje! 🫂
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Fot. Olga Pietrzak
... Zobacz więcejZobacz mniej

Polska w czołówce państw UE z najniższym bezrobociem👍🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Ludzie spierdalają za granicę ...znowu.
Poprostu dureń.
I najniższa pensja w skali świata!!!
Piotr Borys,nie pij już tyle
Dyzma jeszcze chwilę i dwucyfrowa znowu będzie, choć w wielu miastach jest już od dawna. !!! Ten analfabeta czego się nie dotknie wypala z korzeniami. Nie trzeba powtarzać zabiegu!!!
Co kolejek bierzesz bież tego połowę,
Wy tak na poważnie?
Polacy muszą zacząć was i wasze rodziny mordować , poziom absurdu i zakłamania doszedł do ściany
A 6% to nie łaska
I z największym długiem!
Polska na czele w U E bezrobocia wśród osób do 25 r życia i na pierwszym miejscu w szybkości zadłużania się
Borysku dodaj jeszcze trójeczka nie łźyj jak ruda menda
Na szczęście nie wszyscy obywatele Polski są zjebami.Borys skończ z nałogiem.
Piotr Borys Wiceminister Sportu I Turystyki Nieprawdę Kłamie.! Polska Bezrobociem ! 100% Koalicja Obywatelska .! Wstyd 2026R.
Bezrobocie w kwietniu 6% chłop robi z ludzi idiotów i tyle dane są do wglądu !!
Komu te dyrdymały chcesz wcisnąć bełkoczący pajacu?
Papka dla tępego yebacpisoego bydła
ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE
Borys, ty jednak jesteś wielkim debilem jak reszta waszej chołoty
Co za Zjeb..🤦🤦🤦
Polska w czołówce państw UE z najniżssym bezrobociem👍🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Bezrobocie już rośnie....te dane są nieaktualne...
Mocny żarcik
Przepraszam ale włączcie myślenie bo to co wy piszecie to jest jakaś bzdura młodzi ludzie nie mają pracy zamykaj się zakłady pracy zwalniaj się ludzi posłuchajcie ale nie tylko tvn-u i Onetu poczytajcie coś w internecie ile ludzi traci pracę ale to nie jest trudne tylko trzeba włączyć myślenie pozdrawiam miłego dnia życzę
Opamiętaj sie co pleciesz kłamstwo goni kłamstwo .
Super dowcip. Taki fajowy...
Z Za to z najwyższym deficytem na swiecie
Dzięki PiS a wy to zero
Chyba najwyższym !!!
Mamy pełne dane za kwiecien: stopa bezrobocia wynosi 6% .Liczba zarejstrowanych bezrobotnych wynosi 934 tys.Najniższe bezrobocie :wielkopolska 3,8% oraz mazowsze 4,5% a najwyższe bezrobocie: warminsko-mazurskie 9,7% oraz podkarpackie 9,3 %.Kłamali,klamią i bedą kłamać.
Ale w czołówce z największym zadłuzeniem
W którym roku.
Wśród rodzin Uśmiechniętej Koalicji. 💪
No 6 procent to jest mało pamiętam za PiS było 2 .
Gościu przestań pierdzielić farmazony jak nie to najwyżej notowania partii w sondażach tu się zgodzę bo najwyższy decyfit budżetu mamy i najwyższy bezrobotnych i perdolni się w łeb Ok
Ci panowie jak zawsze muszą lać kit , to robią najlepiej i liczą ze jakiegoś błazna znajdą i będzie im wierzył!!!!
NIE BĘDZIE NIGDY DOBRZE W TYM KRAJU JAK U WŁADZY SĄ NIE POLACY !
A czasem nie 6 procent?
Według GUS Jest 6 % 🤣🤣🤣
Piotruś to dane wśród członków KO? Bo na pewno nie ogólnokrajowe.
Ale wkreca kit
I co uwierzyli. 🤣🤣🤣
Wielbiciele pisu smutne mają życie. Noszą pod beretem to co inni w odbycie.
Pierdzisz pieter!
Chyba robią cię w huja z danymi nie jesteś na bieżącą za dużo siedzisz na x i dużo rzeczy nie ogarniasz na czas bankrucie
Fałsz
Co najbardziej boli PiS? Że po latach ich rządów odzyskaliśmy kontrolę nad polityką migracyjną. #SilnaPolska
Od pierwszego dnia naszych rządów podejmujemy decyzje, które zabezpieczają polskie granice i terytorium❗️
💬 Premier @DonaldTusk 👇
#SilnaPolska
#PiotrBorys w Mediach



Zapraszam do kontaktu
Jeżeli masz sprawę ważną dla Ciebie, społeczności, Twojej małej ojczyzny lub regionu, odezwij się! Wspólnie spróbujemy rozwiązać dany problem.
Biura Poselskie
Piotra Borysa
Bądź na bieżąco!
Dołącz do newslettera, aby regularnie otrzymywać raporty z mojej pracy poselskiej.