_Twój Poseł_ na Sejm RP

PIOTR BORYS

Piotr Borys – Poseł na Sejm RP

25 lat doświadczenia
w pracy dla Polek i Polaków

Nie ma rzeczy niemożliwych.
Są tylko trudne do wykonania.
Aleksander Wielki
+
Złożonych interpelacji w sprawach ważnych dla
Polek i Polaków
+
Wystąpień na posiedzeniach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Biur Poselskich
na Dolnym Śląsku
Przynależności do komisji, zespołów i grup bilateralnych w polskim Parlamencie
Szanowni Państwo!
Jako Poseł na Sejm RP reprezentujący mieszkańców okręgu jeleniogórsko-legnickiego zapraszam na spotkania oraz rozmowy o przyszłości Polski.

PIOTR BORYS
_Twój POSEŁ_

KWOTA WOLNA OD PODATKU 60 TYS. ZŁ ROCZNIE
BEZPŁATNE IN-VITRO
ŻŁOBEK W KAŻDEJ GMINIE
BABCIOWE – 1500 ZŁ MIESIĘCZNIE DLA MAM WRACAJĄCYCH DO PRACY
KREDYT 0% NA PIERWSZE MIESZKANIE I REMONTY MIESZKAŃ

Aktualności

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
1 tydzień temu
Piotr Borys

#RobimyNieGadamy ... Zobacz więcejZobacz mniej

#RobimyNieGadamy

Komentuj na Facebooku

Ale jaja 😂ten głupek naprawdę wierzy w to co pisze 😂💪🇵🇱

No co wy słucham Tuska jest ok

J. angielskiego sie lepiej naucz POwski macherze.

Jak na 300mld deficytu (czyli wydanie wiecej niz sie posiada) i 200mld z kpo to baaardzo bardzo slabo

Piotr Borys weź się nie błaznij takimi głupimi komentarzami.

GÓWNO PRAWDA LEWACKIE BARACHŁO

Borys nie posraj sie tymi marzeniami 🤣🤣🤣🤣🤣

Jak się do PKB dolicza pożyczki z KPO i Safe to tak wygląda

i milion bezrobotnych, kolejne firmy zwalniaja. jest czym sie szczycic naprawde.

Dawno nie było takich debili.

Kretyn

Mozecie sobie pozwolic na taki wzrost bo pozyczacie miliard złotych każdego dnia. Gdyby nie było możliwości brania pozyczek, to wasz rząd juz dawno uciekłby do Izraela ską nie ma mozlowości deportacji przestepców.

Taa 2 bln długu publicznego a widząc wasz animusz za rok będzie 3,5 bln ... Geniusze Apokalipsy 💢

Sondaz na klodzku robiony przez pdfy obywatelskie !!!🖕🖕🖕

Piotr Borys Wiceminister Sportu I Turystyki Nieprawdę Kłamie.! 100% 🤫👎

co za debil lecz sie cwelu

I 1 000 000 000 długu dziennie. Pajace. Gloria in excelsis DEO!

Borys ty przyglupie wstydu sobie oszczędź i nie rób z siebie idioyy

Jebać rząd Tuska i jego mafię Lewactwo kłamać tylko potrafią niszczą Polskę

Nie masz pojęcia o gospodarce, nie masz pojęci o firmach w sektorze prywatnym- małych, średnich i dużych. Idziemy kuwa na dno. Jedyne co możesz powiedzieć na koniec to: jo żem ni wiedzioł.

Człowieku pochwal sie deficytem czyli pożyczka jak przez 3 lata będzie waszych rządów !! To nie jest wasza zsluga tylko przeciebiorcow !! I w kończy dac sie do rdobity!!

Ale boli te pisowskie gówna banda zlodzieji którzy założyli kraj na miliardy po za budrzetem a teraz jak jes lepiej i Polska wychodzi na prostą to skamlom pomioty

View more comments

1 tydzień temu
Piotr Borys

🇵🇱🇵🇱To faktycznie jest jak sen! Maja w Finale Rolanda Garrosa! Brawo Maju! 🎾
Ministerstwo Sportu i Turystyki
... Zobacz więcejZobacz mniej

🇵🇱🇵🇱To faktycznie jest jak sen! Maja w Finale Rolanda Garrosa! Brawo Maju! 🎾
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Komentuj na Facebooku

Może dla Mai drzwi pociągu otworzyły się we właściwym miejscu i właściwym czasie.

„POLAND GARROS” 😉🎾🇵🇱😍

Brawo

👏🏻👏🏻👏🏻♥️🇵🇱🎾🍀

…🫣😳

…🤔

View more comments

1 tydzień temu
Piotr Borys

🗳 37 lat od częściowo wolnych wyborów do Sejmu oraz całkowicie wolnych do Senatu.

🇵🇱Od 4 czerwca 1989 roku Polska weszła na tory rozwoju i demokracji. Wielki sukces Polski dzięki pokoleniu Solidarności✌️

🇵🇱 4 czerwca został ustanowiony Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.
... Zobacz więcejZobacz mniej

🗳  37 lat od częściowo wolnych wyborów do Sejmu oraz całkowicie wolnych do Senatu. 

🇵🇱Od 4 czerwca 1989 roku Polska weszła na tory rozwoju i demokracji. Wielki sukces Polski dzięki pokoleniu Solidarności✌️

🇵🇱 4 czerwca został ustanowiony Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.

Komentuj na Facebooku

A co lewackie q...two z KO ma wspólnego z Solidarnością ?

Układ z komuchami aby nic im się nie stało i tak u władzy do dziś zdrada jak ta następna 4.06.1992 nocna zmiana obalając rząd pana Olszewskiego

Borys nie siej ruskiej propagady oszolomie

Komuna powróciła za rządów Tuska I wstydem jest dla Polaków , że druga osoba w państwie demokratycznym jest czerwonym komuchem !!!😡

A co bydlaki typu tusk, Wałęsa, Pawlak i inni zrobili 4 czerwca 1992 ? ??? I teraz mamy bolszewicka koalicję 13.12.2023 najgorszy rząd w ponad 1000 letniej historii Polski, której patronem jest słynny generał który wprowadził stan wojenny przeciwko narodowi polskiemu 13.12.1981.

Tusk, od liberała do bolszewika, cel osiągnięty.

🤣😂

4 czerwca rocznica zdrady Tuska wobec rządu Olszewskiego😡😡😡😡

Platforma to zdrajcy Polski, którzy w haniebny sposób z obawy o ujawnienie nazwiska tajnych agentów Moskwy razem z komunistami i komunistycznym konfidentem Bolkiem zakończyli rządy pierwszego niekomunistycznego rządu premiera Olszewskiego.

View more comments

1 tydzień temu
Piotr Borys

#PolskaSAFE to najważniejszy cel🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

#PolskaSAFE to najważniejszy cel🇵🇱

Komentuj na Facebooku

Najważniejszy cel to emerytura stażowa zebysmy nie musieli dla was zapierdalac do śmierci

Ile kasy trafiło do poncyliusza i jego firmy zbrojeniowej mieszczącej się w piwnicy ?

Straszycie nas Rosja itd tu chwalicie się że jakieś 150 Borsuków choć Rosja produkuje 250 czołgów rocznie i tak waszym zdaniem dzięki wam safe itd Polska i Polacy są bezpieczni jprd

Do 2030 r to bandera zrobi porządek w naszym kraju,bez czołgów jak dalej będziemy im w d,,,,,,,,,,, włazić.

Przecież herr tussk mówił przed podpisaniem Safe,że Putin stoi u naszych granic😂😂😂😂to będzie tak stał aż do 2030 roku😂😂😂😂może wyborcy wasi kupią te bajki,bo oni wszystko kupią,ale gdzie tu sens,gdzie logika

Będziecie siedzieć za ten bezprawny safe

Tusk na pasku jak marionetka youtu.be/unjvIMU62gQ?is=NDdSmqepRDGcKDPm

Ja ja fyrdojczland

Jedno z najbardziej poruszających przemówień. Polsko wstań z kolan! www.youtube.com/watch?v=q_qSp7Nwr7Y

Brawo. Polska rośnie w siłę, czujemy się bezpieczniej

Po co nam tyle archaicznego sprzętu w nowoczesnych działaniach????

Kto się przestraszy takiego borsuka

Brawo,

Brawo to jest Polska

View more comments

1 tydzień temu
Piotr Borys

Maja w PÓŁFINALE❤️🇵🇱🎾 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Komentuj na Facebooku

Brwo Maii nie daj żeby zmieniał twoja grę nie psycholodzy wyuczeni z książek trenerzy tylko taka jak jesteś i tą grę ktore czujesz.Pasja sama prowadzi chce się to oglądać.

Ależ " mądry" tenis - to jest To. Można jak widać wybić z głowy tylko nawalankę. Jeszcze raz brawo. Asortyment zagrań -to całe spektrum tenisa!!!

Ludzie co was obchodza jej zarobki to jej praca a holerny podwojny podatek to zabo

Maja jesteś Wielka !!!

NASZA MAJA ❤️❤️🇵🇱🇵🇱

Najlepiej patrzę do swojego portfela ona NATO ciężko zapracowała godziny treningu i wyrzeczeń brawo laska aby tak dalej nigdy się nipoddawaj

Maja teraz final, trzymamy kcuki za slazaczke.

SUKCESÓW PANI MAJU JESTESMY DUMNI MY POLACY

Brawo maja

Majeczko ,gwiazdeczko, świeć nam wysoko. 🏜️🍀🌟🌟🌟🌟🌟

I znów fantastyczny mecz! Brawo Maja! 🙂👏 No to dalej do boju! 🙂💪🍀

Ma patent na Rosjanki Sabalenka odpadła

Super!!! ruska do domu!!!

Już dostajecie orgazmu. Jest w formie i fajnie. A o Idzie ani słowa. Jesteście żałośni. Podobnie traktowaliście Justynę Kowalczyk. Jak zwyciężała to pod niebiosa wynoszona .Jak przegrała- cisza albo opluwanie.

Barawo Mają ❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏

Brawo👏👏👏 Majka

Maja hi, Maja Ha ,Maja hi, Maja hehe😂😂😂😍😍😍❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀 Brawo Maja

Brawo Gratki Maja

Maja jesteś wielka tak trzymać. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy finał ❤️🌹

Dziewczyno, jesteś Wielka

Gratulacje maju i do przodu, trzymamy kciuki

Gratulacje. Zycze wygrania finału. ...

Brawoooo 👍🤩👍👍🥳🥳🥳❤️❤️❤️❤️

🏆🥇🔥💗 Super dziewczyna! Gra świetny, mądry tenis! Powodzenia Maja w następnych meczach 🍀

😁😁😁💐💐 Toruń 👍👍

View more comments

1 tydzień temu
Piotr Borys

#PolskaSAFE to najważniejszy cel🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

#PolskaSAFE to najważniejszy cel🇵🇱

Komentuj na Facebooku

OdPOwie za te brednie

Tylko baran uważa że kredyt na 6 procent jest tańszy od tego na 3 procent..

Sie zobaczy. Jak was znam, to nawet skarpetek z tego nie będzie

Nie da się spokojnie czytać tych wypocin tworzonych przez tych albo płatnych albo darmowych oglupionych kretynów.

Wam nieudacznicy nawet zlotuwki nie wolno dać bedzie jak z KPO

Adam Jachimczyk. W większości to są aneksy do umów już podpisanych wcześniej i na gorszych warunkach. Tak że słuchajcie jak będą padać zakłady zbrojeniowe.

Jak wam nie wstyd kłamcy i oszuści hipokryci noszacy jak Tusk serduszka miłości w klapach??????? Kurdej Szatan o polskich żołnierzach cytat Kurwa Kurwa Kurwa mordercy. W Frasyniuk PO cytat o polskich żołnierzach na granicy cytat TO SA ŚMIECIE.

Co za brednie !! Chłopie Wy macie tak bezczelną propagade ze tego nie da się opisać !! Nic nie wyprodukowane !! Kasa nie wiadomo gdzie pójdzie ile jej pójdzie !! Na tą chwilę to w histori Polski takiego niekorzystnego kredytu żaden rząd w taki sposób nie zaakceptował ! Największy wstyd !!

A co będzie z SAFE po przyszłorocznej zmianie władzy ?. Znów zostanie "zamrożone" tak jak niegdyś KPO ?.

SAFE 👇👇👇

View more comments

1 tydzień temu
Piotr Borys

🔜 PÓŁFINAŁ MAI❤️🇵🇱

Maja Chwalińska pokonała Annę Kalinską 7:6 (3), 6:3 i jutro zagra o finał Roland Garros! 🎾🇵🇱

Wielkie gratulacje! 🫂
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Fot. Olga Pietrzak
... Zobacz więcejZobacz mniej

🔜 PÓŁFINAŁ MAI❤️🇵🇱

Maja Chwalińska pokonała Annę Kalinską 7:6 (3), 6:3 i jutro zagra o finał Roland Garros! 🎾🇵🇱

Wielkie gratulacje! 🫂
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Fot. Olga Pietrzak
1 tydzień temu
Piotr Borys

Polska w czołówce państw UE z najniższym bezrobociem👍🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Polska w czołówce państw UE z najniższym bezrobociem👍🇵🇱

Komentuj na Facebooku

Ludzie spierdalają za granicę ...znowu.

Poprostu dureń.

I najniższa pensja w skali świata!!!

Piotr Borys,nie pij już tyle

Dyzma jeszcze chwilę i dwucyfrowa znowu będzie, choć w wielu miastach jest już od dawna. !!! Ten analfabeta czego się nie dotknie wypala z korzeniami. Nie trzeba powtarzać zabiegu!!!

Co kolejek bierzesz bież tego połowę,

Wy tak na poważnie?

Polacy muszą zacząć was i wasze rodziny mordować , poziom absurdu i zakłamania doszedł do ściany

A 6% to nie łaska

I z największym długiem!

Polska na czele w U E bezrobocia wśród osób do 25 r życia i na pierwszym miejscu w szybkości zadłużania się

Borysku dodaj jeszcze trójeczka nie łźyj jak ruda menda

Na szczęście nie wszyscy obywatele Polski są zjebami.Borys skończ z nałogiem.

Piotr Borys Wiceminister Sportu I Turystyki Nieprawdę Kłamie.! Polska Bezrobociem ! 100% Koalicja Obywatelska .! Wstyd 2026R.

Bezrobocie w kwietniu 6% chłop robi z ludzi idiotów i tyle dane są do wglądu !!

Komu te dyrdymały chcesz wcisnąć bełkoczący pajacu?

Papka dla tępego yebacpisoego bydła

ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE

Borys, ty jednak jesteś wielkim debilem jak reszta waszej chołoty

Co za Zjeb..🤦🤦🤦

View more comments

1 tydzień temu
Piotr Borys

Polska w czołówce państw UE z najniżssym bezrobociem👍🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Polska w czołówce państw UE z najniżssym bezrobociem👍🇵🇱

Komentuj na Facebooku

Bezrobocie już rośnie....te dane są nieaktualne...

Mocny żarcik

Przepraszam ale włączcie myślenie bo to co wy piszecie to jest jakaś bzdura młodzi ludzie nie mają pracy zamykaj się zakłady pracy zwalniaj się ludzi posłuchajcie ale nie tylko tvn-u i Onetu poczytajcie coś w internecie ile ludzi traci pracę ale to nie jest trudne tylko trzeba włączyć myślenie pozdrawiam miłego dnia życzę

Opamiętaj sie co pleciesz kłamstwo goni kłamstwo .

Super dowcip. Taki fajowy...

Z Za to z najwyższym deficytem na swiecie

Dzięki PiS a wy to zero

Chyba najwyższym !!!

Mamy pełne dane za kwiecien: stopa bezrobocia wynosi 6% .Liczba zarejstrowanych bezrobotnych wynosi 934 tys.Najniższe bezrobocie :wielkopolska 3,8% oraz mazowsze 4,5% a najwyższe bezrobocie: warminsko-mazurskie 9,7% oraz podkarpackie 9,3 %.Kłamali,klamią i bedą kłamać.

Ale w czołówce z największym zadłuzeniem

W którym roku.

Wśród rodzin Uśmiechniętej Koalicji. 💪

No 6 procent to jest mało pamiętam za PiS było 2 .

Gościu przestań pierdzielić farmazony jak nie to najwyżej notowania partii w sondażach tu się zgodzę bo najwyższy decyfit budżetu mamy i najwyższy bezrobotnych i perdolni się w łeb Ok

Ci panowie jak zawsze muszą lać kit , to robią najlepiej i liczą ze jakiegoś błazna znajdą i będzie im wierzył!!!!

NIE BĘDZIE NIGDY DOBRZE W TYM KRAJU JAK U WŁADZY SĄ NIE POLACY !

A czasem nie 6 procent?

Według GUS Jest 6 % 🤣🤣🤣

Piotruś to dane wśród członków KO? Bo na pewno nie ogólnokrajowe.

Ale wkreca kit

I co uwierzyli. 🤣🤣🤣

Wielbiciele pisu smutne mają życie. Noszą pod beretem to co inni w odbycie.

Pierdzisz pieter!

Chyba robią cię w huja z danymi nie jesteś na bieżącą za dużo siedzisz na x i dużo rzeczy nie ogarniasz na czas bankrucie

Fałsz

View more comments

#PiotrBorys w Mediach

DEBATA WYBORCZA

niedziela 17 września, godz. 17:50

TYGODNIK WROCŁAW

piątek 16 września

Zapraszam do kontaktu

Jeżeli masz sprawę ważną dla Ciebie, społeczności, Twojej małej ojczyzny lub regionu, odezwij się! Wspólnie spróbujemy rozwiązać dany problem.

Biura Poselskie
Piotra Borysa

Bądź na bieżąco!

Dołącz do newslettera, aby regularnie otrzymywać raporty z mojej pracy poselskiej.


Przewijanie do góry